Maria Ziaja – wokalistka

 

Rock and roll krąży w jej żyłach odkąd przyszła na świat. W 2011 roku swoje pierwsze śmiałe kroki postawiła na deskach teatru Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, występując w Musicalu "w Meloniku". Od tamtej pory scena stała się jej drugim domem, a muzyka pasją, z której nigdy nie zrezygnuje. Oprócz śpiewania, pisze teksty i tworzy muzykę. Uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi. Swoje inspiracje do tekstów czerpie z podróży. Maria w miedzyczasie studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną. 

 

 

 

 

 

 

Marceli Golonka – perkusista

 

Jego przygoda z muzyką, zaczęła się w szkole podstawowej. Stworzył wówczas swój pierwszy zespół w którym grał na gitarze basowej. Już wtedy, wiedział, że scena jest dla niego. Natomiast perkusja zaintrygował go na tyle że odłożył gitarę i zasiadł za bębnami. Od tamtego momentu, współpracował z wieloma zespołami i muzykami co pogłębiało jego doświadczenie muzyczne.

Ma w swoim dorobku ponad 300 zagranych koncertów, kilka singli oraz cztery studyjne płyty. Dziś zdobytą wiedzę i pokłady niezużytej energii wykorzystuje w zespole BLANT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marcin Żygadło – basista 

 

Klarnet i saksofon były pierwszymi instrumentami, na których zaczął grać. Nie mniej jednak gitara elektryczna zafascynowała go na tyle, że zmienił swój kierunek muzyczny w stronę mocniejszych brzmień. Przez kilka lat był gitarzystą zespołu rockowego z którym odnosił sukcesy. Jako osoba szukająca nowych wyzwań, zamienił gitarę sześciostrunową na basową. W obecnym czasie całą swą uwagę koncentruje na pogłębianiu możliwości tego instrumentu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Wieczorek – gitarzysta

 

Pasja i miłość do muzyki, była dla niego naturalna już od pierwszych chwil życia. Muzyczne geny odziedziczył po rodzicach, więc już jako dziecko wziął się do pracy i rozpoczął muzyczną przygodę. Pod koniec nauki w szkole podstawowej sięgnął po gitarę i do dziś się z nią nie rozstaje. Współpracując z wieloma muzykami ze Śląska i Podkarpacia poznawał kolejne oblicza muzyki. Nie ograniczając się jednak do strun gitarowych, Tomek postawił też na struny głosowe i rozpoczął naukę śpiewu klasycznego. Obecnie całą energię skupia na graniu z zespołem